TEC | Members of DCC of IT Division

eviri malatya oto kiralama para eşya taşıma şehirler arası nakliyat da pa checker Malatya havalimani oto kiralama ofis taşıma evden eve nakliyat by aşk bys ayırma bys medyum medyum şikayetleri medyum yorumları by aşk bys bağlama bys medyum dolunay medyum aşk bys medyum medyum şikayetleri medyum yorumları metal galvanizli sac paslanmaz sac metal hrp sac paslanmaz elik seo web tasarım hazır web sitesi

Members of DCC of IT Division

S.No. Name Design Org.
1. Sh. Rajesh Sharma DDG (IT),TEC TEC
2. Sh. A K Singh DDG (T),TEC TEC
3. Sh. Alok Jaimal DDG (FA),TEC TEC
4. Sh. R. L Bharti DDG (NGS) TEC
5. Sh. A S Verma DDG (MT&S) TEC
6. Sh. P K Singh DDG (TS) TEC
7. Sh. Harsh vardhan Singh DDG (Application Lab) TEC
8. Sh. V.Shobna DDG NITPRIT TEC
9. Sh. Narendra Nath DDG (Security) DOT
10. Sh. Rajeev Sinha DDG (NT) DOT
11. Smt. Sushma Mishra GM (Operation Data NW) BSNL
12. Sh. Ashok Sud Security General AUSPI
13. Sh. Vikram Tiwathia DDG COAI
14 Sh. Nayan Bhatnagar TAIPA
15 DDG (FN) TEC
16 Smt. Neelam Singal DDG (NR) TEC
17 Sh. K. Hanumanth Rao DDG (SR) TEC
18 Sh. Nitin Jain DDG (DS) DOT
19 Sh. N. K. Chokkar DDG (TERM) DOT
20 Sh. S. K Nain GM (CNP) BSNL
21 Sh. Buddhan GM/Data Networks, BSNL Bangalore BSNL
22 Sh. Kaushar khan PGM (QA), New Delhi BSNL
23 Ms Alpna Sethi Sr. Program Manager CDOT
24 Ms. Tulika Pandey Scientist F DeITy
25 Sh. D. K Barman Sr. Manager ERNET
26 Sh. Rajesh Kapoor Director (Tech) TCIL
27 Sh. T. R. Dua Member GISFI
28 Sh. Shyam Nair Principal Regulatory Officer SIFY
29 Sh. Ravi Gandhi Chief Regulatory Officer (Policy) Airtel
30 Sh. Praveen Sharma Head Corporate Regulatory Affairs TATA Communications
31 Sh. Mukesh Dhingra Tata Teleservices
32 Sh. Ambesh Bhambri GM, Technology Airtel
33 Sh. Amit Mathur Sr. Vice President Reliance Communications
34 Sh. Sanjeev Arora Vodafone
35 Sh. Rahul Vatts VP Corporate Affairs Idea Cellular
36 Sh. S. Krishnan Director Videocon
37 Ms Guliani Reliance Jio
38 Sh. Mahipal Singh Reliance Jio