Warning: mail(): Failed to connect to mailserver at "localhost" port 25, verify your "SMTP" and "smtp_port" setting in php.ini or use ini_set() in E:\WWWROOT\tec.gov.in\www\wp-content\mu-plugins\bps-mu-tools.php on line 110 TEC | Officers Directory

eviri malatya oto kiralama para eşya taşıma şehirler arası nakliyat da pa checker Malatya havalimani oto kiralama ofis taşıma evden eve nakliyat by aşk bys ayırma bys medyum medyum şikayetleri medyum yorumları by aşk bys bağlama bys medyum dolunay medyum aşk bys medyum medyum şikayetleri medyum yorumları metal galvanizli sac paslanmaz sac metal hrp sac paslanmaz elik seo web tasarım hazır web sitesi

Officers Directory

 

Name Designation E-mail Telephone FAX
Dr. R. M. Chaturvedi
 Advisor(TEC) srddg.tec@gov.in 23320252 23329088
Sh. Shashi Mongia PPS   23320252  
Sh. Dileep kumar Rathore Director (Finance) dileeprathore2@gmail.com 23325525  
Sh. R.K.Arora ADG(F&A)   23325525  
Sh. Niranjan Kumar ACAO aocash.tec-dot@gov.in 23325525  
Sh. Tajinder Kumar DDG (Pers &Trg)
ddga.tec@gov.in 23325118 23358276
Sh. Shambhu Prasad Singh Director (Estt. and M&P)  direstt.tec@gov.in 23328605  
Smt. Sushma Chopra ADG (P)  mybox.sushma@gmail.com 23325119  
Sh. Tajinder Kumar DDG (A)  ddga.tec@gov.in 23324703  
Sh. Paritosh Kumar Shah Director (Admin) dira1.tec@gov.in    
Sh. V. P. Ajansondkar ADG (MM) adga2.tec@gov.in  23320161  
Sh. Balwant Rai ADG (Store) balwant.rai@gov.in  23357551  
Sh. Mukul Tiwari AD (MM) mukul.tiwari@gov.in  23736665  
Sh. Ashwani Salwan  DDG (T) ddgt.tec@gov.in 23324703 23324762
Sh. N. K. Khokhar Director (T) dirgp.tec@gov.in    
Smt. Kamla Pargai ADG (T-1) adgt1.tec@gov.in  23329072  
Smt. Divya Sharma ADG (T-2) adgt2.tec@gov.in  23322079  
Sh. Kamal Bhagat DDG (MRA)
ddgc.tec@gov.in 23736344  
Sh. Raj Kumar Director (MRA) dirc1.tec@gov.in 23321992 23326029
Sh. Sanjay Bhardwaj AD (MRA) sanjay.bhardwaj@gov.in  23328691  
Sh. Anshul Kumar Gupta JTO (MRA) anshulkr.gupta@gov.in 23321992 23326029
Sh. Alok Jaimal DDG (FA) ddgfla.tec@gov.in 23766555  
Sh. Abdul Kayum  Director (FA) abdul.kayum@gov.in    
Sh. Avadhesh Singh  ADG (FA) avadhesh.singh48@gov.in    
Sh. P. K. Singh DDG (IT) ddgi.tec@gov.in 23714866 23737752
Sh. Tejpal   Singh Director (IT) diri.tec@nic.in 23736722 23725142
Sh. U. C. Meena  ADG (IT) adetit.tec@gov.in 23724588  
Smt. Shona Grover  AD (IT-1) adic1.tec@gov.in 23722117  
Sh. R. L Bharti  DDG (NGS) ddgs.tec@gov.in 23329354 23318724
Sh. Rajendra Prasad  Director (NGS) dirs1.tec@gov.in  23320120 23352465
Sh. Rajesh Tripathi  ADG (NGS) ads2.tec@gov.in   23323541  
Sh. Harsh Sharma ADG (NGS) adetngs.tec@gov.in  23314747  
Sh. Amardeep Junior Translator   23329354  
Sh. Abhay Shanker Verma  DDG (Mobile Technologies) ddgm.tec@gov.in. 23329333 23329367
Sh. V. K. Roy  Director (MT) dirm1.tec@gov.in 23328624  
Sh. Anuj Jain  ADG (MT) adgm1.tec@gov.in 23310437  
Smt. Ranjana Sivaram  ADG (MT) adetm.tec@gov.in    
Sh. Dayanand Kumar  AD (MT)      
Sh. Bankesh Kumar Sinha  AD (MT) bankesh.sinha@gov.in 23354035  
Smt. Deepa Tyagi  DDG (FN) ddgn.tec@ gov.in 23329089 23310026
Sh. Jeetendra Meena PS   23329089 23310026
Dr. Preeti Banzal  Director (FN) dirn1.tec@gov.in 23325227  
Sh. Rajmohan Meena  ADG (FN) adgn3.tec@gov.in 23320943  
Sh. Ashutosh Pandey  DDG (Radio) ddgsat.tec@gov.in 23323856 23730231
Sh. P.S. Jadon Director (Radio) dirr2.tec@gov.in  23320362  
Ms. Neha Upadhyay ADG (Radio) neha.upadhyay86@gov.in  23323107  
Sh. Harshit Modi ADET (Radio) harshit.modi@gov.in  23350588  
Ms. Bhoomika Gaur ADET (Radio) bhoomika.gaur@gov.in    
Sh. P. K. Singh  DDG (Telecom Security) ddgngn.tec@gov.in 23738553  
Sh. Tejpal Singh Director (TS) dirngn.tec@gov.in 23738218  
Smt. Preetika Singh ADG (TS) adetngn.tec@gov.in 23329014  
Sh. Harsh Vardhan Singh DDG (Access Lab)  ddglte.tec@gov.in  23329350  
Sh. Mahmood Ur Rehman Director (AL) director-al.tec-dot@gov.in  23320085  
Sh. Sushil Kumar DDG (IOT) ddgsd.tec@gov.in 23323471  
Sh. Rajeev Kumar Tyagi Director (IOT) dirsd1.tec@gov.in    
Ms. Namrata Singh  ADG(IOT) namrata.singh51@gov.in 23328232  
Sh. Shekhar Singh  AD (IOT) ad.iot-tec@gov.in    
Sh. P. K. Singh DDG (Control Lab) ddgcl.tec@gov.in 23329333  
Sh. Parmatma Rai Director (Control Lab) dircl.tec@gov.in    
Ms. Jyoti Senger JTO (CL)     23327788
Smt. Sunita Chandra DDG (G P Lab) ddggp.dl.tec@gov.in 23350646  
Sh. Dinesh Sharma Director (GP) dirgp.tec-dot@gov.in  23357113  
Sh. Abhishek Sharma ADG (GP) adetnr.tec-dot@gov.in 23730288  
Sh. Kamal Bhagat DDG (Smart Network) ddgsn.dl.tec@gov.in 23736343  
Sh. Manish Ranjan ADG (SN) adgi2.tec@gov.in 23326908   
Sh. Lalit Gangal DDG (CPE&TL) lalit.gangal@gov.in 23736343  
Sh. Parmatma Rai Director (CPE&TL) dircl.tec@gov.in    
Sh. Sudhir Bhandari DDG (Standardisation) ddgstd.tec@gov.in    
Sh. Premjit Lal Solanki Director (Standardisation) dirsted.tec-dot@gov.in    
Sh. Suneet kumar Tomar ADG (Standardisation) adetstd.tec-dot@gov.in  23713372  
Sh. Akhilesh Kumar Gupta  DDG (Telecom Certification) ddgtc.tec@gov.in 23323203 23323202
Smt. Raj Kumari PS   23323202 23327788
Dr. Pradeep Kumar Mishra Director (TC-1) dirta.tec@gov.in 23327788 23327788
Sh. Ashish Tayal Director (TC-2) dirtc2.tec@gov.in 23327788 23327788
Sh. Vinod Kumar ADG (Doc.) adgdoc.tec@gov.in    
Sh. Mohit Kumar Aggarwal ADG(TC) mohitkumar.agarwal@gov.in   23327788
Sh. Dhanesh Goel ADET (TC) adettc.tec@gov.in   23327788
Sh. Deepak Mishra AD (TC)      
Sh. Mukesh Kumar Gupta AD (TC)      
Sh. Sharad Trivedi  DDG (RC) ddgrc.tec@gov.in 23731828  
Sh. P.K.Misra Director (RC) dirta.tec@gov.in 23327788  
Sh. Musaphir Ram Director (MTCTE-Infra) dire2.tec@gov.in    
Sh. Deepak Mishra AD (RC) deepakmishraconnect@gmail.com    
Sh. Sharad Trivedi  DDG (TL) ddgtl-tec@gov.in 23731828  
Sh. Prasanth Kumar Dir(TL) Prasanth.ponugoti@gov.in    
Sh. Abhishek Sharma ADG (TL) adetnr.tec-dot@gov.in 23730288  
Regional TEC        
Sh. Saurabh Gupta DDG (NR)  ddgnr.tec@gov.in  23739400  23739300
Smt. Niti Singh Director (NR-II)  dirnr.tec@gov.in  23357113  
Sh. Mohit Kumar Aggarwal ADG(NR) mohitkumar.agarwal@gov.in   23327788
Sh. Vimal Kumar Singh AD (NR)  jtonr.tec-dot.tec@gov.in  23354688  
Sh. Rajeev Ranjan AD (NR)      
Sh. Ragunathan J. AD (NR)      
Sh. Ashok Kumar Jha DDG (WR)  ddgwr.tec@gov.in 022-26610900 022-26610920
Sh. Prabhat Dikshit Director (WR)  prabhat.dikshit@gov.in 022-26610925 022-26610920
Sh. K. Hanumanth Rao DDG (SR)  ddgsr.tec@gov.in 080-26646222 080-26654111
Sh. Brajendra Kumar Director (SR)  dirsr.tec@gov.in 080-26642900 080-26654111
Sh. Saurabh Gupta DDG (ER)  ddger.tec@gov.in 033-23570010 033-23570008
Sh. Tapas Pal Director (ER)  direr.tec@gov.in 033-23570006 033-23570007